از ۲۵ آذرماه، نوت ۷ سامسونگ دیگر شارژ نخواهد شد

خانه / اخبار / از ۲۵ آذرماه، نوت ۷ سامسونگ دیگر شارژ نخواهد شد

از ۲۵ آذرماه، نوت ۷ سامسونگ دیگر شارژ نخواهد شد

از ۲۵ آذرماه، نوت ۷ سامسونگ دیگر شارژ نخواهد شدhh

شرکت سامسونگ به دلیل مشکل انفجار گلکسی نوت ۷، فراخوان بزرگی برگزار کرد تا تمام دستگاه‌های معیوب را از دست کاربران بگیرد؛ اما با توجه به تمام تدابیر اندیشیده شده توسط سامسونگ و فراخوان‌ها، هنوز هم کاربرانی هستند که نوت ۷ خود را پس نداده‌اند. اکنون اپراتورهای آمریکایی آستین بالا زده‌اند تا هر طور شده این گوشی‌ها را از کاربران پس بگیرند. با تک بوک همراه باشید.

پیش از این اپراتورها به‌روز رسانی نرم‌افزاری برای گلکسی نوت ۷ خود ارائه کردند که شارژ باتری این دستگاه را به ۶۰ درصد محدود می‌کرد. اکنون گزارش‌های جدید نشان می‌دهد از تاریخ ۱۵ دسامبر (۲۵ آذرماه) به‌صورت نرم‌افزاری از شارژ شدن باتری نوت ۷ جلوگیری خواهد شد.

علاوه بر آن، بعضی کشورها چون کانادا، استرالیا و نیوزیلند نیز اتصال به شبکه‌های مخابراتی را برای گلکسی نوت ۷ سامسونگ مسدود کرده‌اند تا کاربران مجبور شوند گوشی خطرناک و معیوب خود را پس دهند.

باوجود تمام فراخوان‌ها، هشدارها و تشویق‌های سامسونگ برای جایگزین کردن نوت ۷، هنوز هم ۱۵ درصد از فبلت های به فروش رفته در بازار آمریکا در دست کاربران موجود است و آن‌ها از طریق گلکسی نوت ۷ خود را به خطر می‌اندازند.

سامسونگ می‌خواهد با مسدود کردن امکان شارژ مجدد این گوشی‌ها، ۱۵ درصد باقی‌مانده از دارندگان نوت ۷ را مجبور کند که گوشی مشکل‌دار خود را پس بدهند.

پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید