دسته بندی فلش مموری بر اساس جنس

خانه / دانستنها / دسته بندی فلش مموری بر اساس جنس

دسته بندی فلش مموری بر اساس جنس

دسته بندی فلش مموری بر اساس جنس

فلش مموری را می توان بر اساس چند ویژگی آن دسته بندی کرد.

۱- ظرفیت فلش مموری  ۲- سرعت انتقال داده ها  ۳- جنس فلش مموری

در این مقاله به دسته بندی فلش مموری بر اساس جنس آن می پردازیم.

توضیح و نمونه ای از فلش های پاکنی :

فلش مموری های پاکنی اچ پی اکثرا” کوچک، بسیار شکیل و با طراحی حرفه ای ساخته شده اند. این فلش ها با بدنه‎ای شبیه پاک کن ، ساخته شده از سیلیکون بسیار مقاوم وانعطاف پذیر ،در برابر هرگونه ضربه و نفوذ آب ایمن بوده و با دارای سرعت جابه جایی دیتاهای بسیار عالی و شامل گارانتی های بدون قید و شرط با تاریخ های مناسب و گاهی مادام العمر می باشد و اکثر آن ها دارای یک آویز کوچک مباشند که می توان آنها را به جا سوئیچی متصل نمود و می توان گفت یکی از مناسب ترین ها در انتخاب خرید فلش مموری به شمار می‎آید.v 2454 o  v245 l

فلش مموری HP V245یکی از مدل جدید فلش های پاکنی می باشد که در گنجایش های متفاوت و دارای تنوعی ارائه شده و مصرف کنندگان طبق مصرف خود می توانند فلش مد نظرشان را تهیه کنند . هنگامی که درحال جابه جایی و یا سیو اطلاعات هستید هیچ اضافه وزنی را برای شما ندارد و جای خاصی را نمی گیرد . این مدل ثابت کننده این است که شما بهترین لوازم جانبی را برای سیو اطلاعاتتان برگزیده اید.

توضیح و نمونه ای از فلش های فلزی :

شرکت پی ان وای ، کارخانه مطرج شده و پویا در تولید محصولات USB و حافظه های ذخیره سازی ،نمونه های جدید و کوچکی از فلش های اچ پی را ب بازار عرضه نموده است. این نمونه های جدید به راحتی امکان جابه جایی و سیو نمودن دیتاها مانند آهنگ ها ، عکس ها و چیزهای دیگر را به شما می دهد.

v210شرکت HP از قدیمی ترین تولید کنندگان حافظه مموری است که در حال حاضر اقدام به شناساندن فلش مموری v210w کرده است . این فلش حاوی رابط USB 2.0 می باشد . این فلش دارای طراحی مناسب می باشد . فلش مموری v210w دارای ابعاد ۴٫۵×۱۲٫۱×۴۰ میلیمتر و وزن ۶٫۲ گرم می باشند که در دل مصرف کننده به خوبی جای گرفته است و نیز این فلش دارای درپوش محافظ نمی باشد و به این ترتیب مصرف کننده نگرانی در مورد گم شدن آن نخواهد داشت. این فلش حاوی گیره ی فلزی قویی است که به آسانی بر لبه ی کتاب، پوشه ، کاغذ، جیب، و …… متصل میشود و این مورد تا حدود زیادی مانع از گم شدن این فلش می شود. سیستم عامل هایی که با این مدل سازگاری دارند ، Windows و MAC می باشند و به آسانی و بدون نیاز به ، به روز رسانی و یا نرم افزاری دیگر ازطریق سیستم شناسایی می شود.

توضیح و نمونه ای از فلش مموری های پلاستیکی :v160

یک فلش جدید و با توانایی های بالا و در ابعاد کوچک به نام HP v160 از طریق شرکت hp به بازار وارد شده است که دارای بدنه پلاستیکی می باشد .

فلش مموری ها، یکی از رایج ترین نوع حافظه های قابل حمل هستند و در دستگاه های کوچکی مانند دوربین های عکاسی دیجیتال، رایانه های جیبی فاقد صفحه کلید که در امور تجاری مورد استفاده قرار می گیرند ملقب به Personal Digital Assistant) PDA) و انواع حافظه ها مصرف بسیاری دارند. فلش ها با اتصال از طریق درگاه USB روشی راحت و سریعی را به جهت پیشبرد فضای ذخیره سازی، در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند و به علت داشتن ویژگی Plug Play به آسانی و در هر موقعی، می توان یک فلش دیسک را به درگاه USB متصل و یا از آن جدا نمود.

 

پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید