فلش PNY

خانه / فلش PNY

Attache 4

Micro M2

Lovely Attache Paris

Lovely Attache N.Y 

Mini M1 Attache

Rocky

Mini Hook Attache

Hook Attache Gold Edition

Attache I

Bubble Attache 2.0

T3 Attachee Gold Edition

Loop Attache

S1 Attache

Wave  Turbo 3.0

Compact

HOOK Attache 3.0

V1 Attache

Monkey

Opener Attache

Key-Attaché

 Transformer Attache

V1 Turbo 3.0

T3 Attache

Loop Turbo 3.0

Micro M3

Turbo USB 3.0

S3 Attache

M1 Attache

 

فلش PNY

فلش pny محصول شرکت تایوانی pny بوده و در سال ۲۰۰۸ ، در میان ۵ برند برتر فلش مموری و قطعات جانبی رایانه ای جایگاه خود را تثبیت نمود . در همان سال سهام شرکت pny توسط شرکت hp خریداری گردید . با توجه به آن که نماینده انحصاری توزیع محصولات شرکت hp در بازارهای ایران شرکت داده رایانه پرداز تلاش بود ، توزیع فلش pny در بازار ایران نیز توسط این شرکت صورت پذیرفت .

فلش pny با هدف تکمیل بیش از پیش سبد محصولات ( قطعات جانبی و فلش مموری ) شرکت hp وارد سبد شرکت تلاش گردید و با توجه به وجود طرح های خاص مانند فلش با کریستال سوارسکی و همچنین فلش مموری ها ی پاک کنی ، توانست بسیار از نیازها و خواسته ها ی مشتریان مختلف در بازار قطعات جانبی را پاسخ دهد.

فلش pny دارای سابقه کوتاه تری نسبت به فلش مموری های شرکت hp در بازار ایران بود اما به دلیل برخورداری از قیمت ها ی پایین تر و همچنین تکمیل تر بودن تنوع محصولات از قبیل پاور بانک و فندز فری تنوانست به سرعت سهم بازار خود را در سراسر دنیا پیدا کند.

علاوه بر فلش مموری pny ، عرضه محصولاتی از قبیل پاور بانک های طلایی و چرمی با توان شارژ متفاوت و همچنین تنوع رنگ بسیار در محصولاتی از قبیل هندزفری و در نهایت عرضه بیش از ۱۰۰۰ طرح و رنگ جهت فلش مموری باعث شده است این محصول در بازار ایران نیز با استقبال مخاطبین خود مواجه شود و سهم بازاری معادل فلش مموری سایر شرکت های صاحب برند برای خود کسب نماید.

بیشتری تقاضا جهت فلش pny مربوط به مدل های با طرح های منحصر بر فرد از قبیل مدل هوک ( شبیه سازی شده از روی سر اسب ) و همچنین مدل باریک و کوچک ( مدل ها ی جیبی و ناخنی) می باشد. البته عرضه فلش های با مواد پلاستیکی و پاک کنی ( به عنوان طرح های فانتزی و با قیمت های رقابتی ) طی سال های اخیر در بازار ایران و برخی مناطق اطراف ایران مانند اربیل عراق و افغانستان با استقبال بسیار مواجه شده است.

 

تماس با ما

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید