چندین مورد مهم جهت استفاده از فلش مموری

خانه / دانستنها / چندین مورد مهم جهت استفاده از فلش مموری

چندین مورد مهم جهت استفاده از فلش مموری

چندین مورد مهم جهت استفاده از فلش مموری

۱-می توانید توسط فلش مموری کامپیوتر خود راقفل نمایید 

برای تبدیل شدن فلش مموری به یک کلید قفل کردن وباز کردن کامپیوتر می توانید برنامه predator را برروی سسیستم خود نصب نمایید . به این گونه که در صورت اتصال فلش مموری به کامپیوترتان دستیابی به آن آسان بوده اما اگر فلش مموری را remove نمایید و از کامپیوتر جدا کنید به طور خودکارقفل می شود در این حالت اشخاص نمی توانند به کامپیوتر شما دسترسی پیدا کنند و با پیغام access denied مواجه می شوند .

۲-می توانید توسط فلش مموری ویروس را از رایانه خود دور کنید

جهت جان بخشی و اسکن کردن کامپیوتر ویروسیتان می توانید از نرم افزار avg که رایگان می باشد و توانایی پخش بر روی فلش مموری را دارد استفاده نمایید .

۳-می توانید توسط فلش مموری بازی ها و برنامه های پرتابل را پخش نمایید

درکنار وسایل و گجتهایی که توانایی حمل راحتی دارند مثل ، لپ تاپ ، تبلت ویا گوشی های همراه بیشتر افراد فلش مموری ها را از یاد برده اند . برنامه های پرتابل مانند chrom ،  fire fox   ، open office و…. را می توان توسط فلش مموری بر روی کامپیوترتان پخش کنید .

۴-می توانید از طریق فلش مموری ویندوزهای جدید را نصب نمایید

می توان توسط فلش مموری بدون نیاز به پاک کردن ویندوز فعلیه سیستمتان ، جدیدترین ویندوزها را بر روی رایانه ی خود نصب نمایید.

۵-می توانید توسط فلش مموری لینوکس (Linux)  امتحان نمایید

احتمالا” شما نیزدرباره این سیستم مطالبی شنیده باشید این سیستم عامل ،متن باز نیز عنوان شده است که خواهان خاص خود را دارد . توسط فلش مموری می توان مانند ویندوزهای جدید، linux را بی آنکه نیازی بر تغییر  نسخه ی درحال حاضر باشد ، بر روی سیستم نصب نمایید .

۶-می توانید از طریق فلش مموری پوشه ها و بخش های خود را  ایمنسازی کنید

در این قسمت کسانی که تنها از فلش جهت جابجایی اطلاعات و ذخیره آنها استفاده می کنند ، می توانند بر روی فلش مموری خود رمز بگذارند در این صورت تنها کسی که می تواند از اطلاعات درونی فلش مموریتان دیگر از دسترسی آنها به اطلاعاتتان نگران نیستید .

۷-می توانید توسط فلش مموری کامپیوتر خود را مدیریت نمایید

جهت مدیریت کردن رایانه خود می توان با نصب برنامه parted magic کارهای مختلفی مانند طبقه بندی ، بازیابی رمز ورودی و … را انجام داد.

۸-می توانید از طریق فلش مموری ویندوز جدید بر روی مک بوک نصب نمایید

برای داشتن دو سیستم ویندوز و osx در یک زمان بر روی مک بوک می توان از فلش مموری استفاده کرد.

۹-می توانید از فلش مموری به عنوان هدیه ای در دسترس استفاده نمایید

کسانی که برای تهیه هدیه زمان زیادی ندارند و نمی توانند تایم زیادی را در بازارها برای تهیه هدیه ای مناسب برای عزیزانشان صرف کنند بازهم فلش مموری می تواند گزینه ی مناسبی برای پیشنهاد دادن به این افراد باشد.

۱۰-می توانید درصورت تعدد فلش مموری آنها را به دوستان  علاقه مند خود دهید

افرادی که همزمان با تکنولوژی پیش میروند وفلش مموری های مختلف با ورژن های متفاوت و برندهای متفاوت دارند و از داشتن تعداد زیاد این فلش مموری ها نمی دانند چه باید بکنند ، می توانند تعدادی از فلش مموری هایشان را به دوستان و عزیزانشان که به فلش مموری احتیاج دارند ببخشند.

Recent Posts

ارسال نظر

تماس با ما

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید